Відкриття нового відділу продажу - ЖК Sonata

31.01.2020

Придбати нову затишну квартиру стало ще простіше. Локальний центр продажу житлового комплексу «Sonata» відкрито на вул. Набережній в Івано-Франківську.

За горнятком ароматної кави ви зможете дізнатися у менеджерів про усі тонкощі купівлі квартири. Наші фахівці допоможуть підібрати оптимальне помешкання за найвигіднішими умовами для вас та вашої родини.

У будні центр працюватиме з 9:00 до 18:00, у суботу – з 10:00 до 14:00.

Особливістю відділу продажу на Набережній є розташування безпосередньо поруч з будівельним майданчиком. Клієнти зможуть поспілкуватися із менеджерами та одразу відвідати будівництво.

Окремі відділи продажу відкриваються задля зручності покупців, адже отримати детальну консультацію можна у будь-якій точці продажу будівельної компанії «Вертикаль».

Контакти відділу:

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Набережна ім. В. Стефаника, 9а

Про ЖК Sonata:

Sonata — це житловий комплекс комфорт класу, розташований на вулиці Романа Левицького в Івано-Франківську. Зручна локація біля парку та річки, до центру міста – всього 5 хвилин.

Пропонуємо просторі одно- , дво- та трикімнатні квартири з кухнями-вітальнями і лоджіями. А для тих, хто звик підлаштовувати помешкання під себе, є можливість перепланування на етапі будівництва.

 

Назад до новин