БК Вертикаль інвестує в енергоефективність та безпеку житлових комплексів


Одним з таких рішень є дахова котельня. Це система автономного опалення, яка забезпечує мешканців теплопостачанням та гарячою водою. У сучасному будівництві часто використовують дахові котельні і сьогодні ми з‘ясуємо, у чому ж основні переваги таких систем опалення.

«БК Вертикаль першою в Івано-Франківську реалізовує подібні інноваційні технологічні решення. Усе задля комфорту та безпеки мешканців наших житлових комплексів», — коментує засновник компанії Олег Лєпєнін

 


У ЖК Lystopad від будівельної компанії Вертикаль передбачено автономне опалення — дахову котельню. Далі читайте про 5 переваг для мешканців житлового комплексу.

 

— Безшумність: БК Вертикаль встановлює якісні та сучасні конденсаційні котли великої потужності, які є досить тихими і не створюють зайвого шуму для мешканців.

— Безперебійна робота: у ЖК Lystopad передбачено 3 котли потужністю по 950 кВт. Один працює постійно, інші — при потребі.

— Менша тепловтрата. Розміщення котельні безпосередньо на даху будинку дозволяє скоротити тепловтрати на 30%.

— Безпека. Проходження перевірок при введенні в експлуатацію забезпечує високий рівень безпеки для мешканців житлового комплексу.

— Екологічність. Дахова котельня поліпшує екологічні умови проживання мешканців, оскільки розсіювання продуктів згоряння на даху більш сприятливе, ніж при розташуванні котельні внизу.

 

Цікавитесь купівлею квартири? Записуйтеся на огляд — пишіть у соцмережах БК Вертикаль!

Назад до новин