БК Вертикаль облаштовує сучасні екологічні дитячі майданчики у житлових комплексах

27.08.2021

Хочете, щоб ваші діти гралися у дворі на безпечних, екологічних та мультифункціональних майданчиках? Тоді варто обрати квартиру у житловому комплексі від БК Вертикаль.

Питання дитячого комфорту та безпеки — особливо важливе у компанії, яка будує свої проєкти в Івано-Франківську. Дитячі майданчики встановлені у закритих дворах — вільних від авто і зайвого шуму. Виробляють їх виключно екологічних матеріалів з відмінною якістю.

«Вертикаль дуже відповідально ставиться до проєктування дитячих майданчиків у житлових комплексах, — говорить засновник БК Вертикаль Олег Лєпєнін. — Ми використовуємо якісні, екологічні та безпечні матеріали та комплектуючі, а функціональність проєктів підкріплена сучасною практикою європейських країн. Яскравим прикладом цьому є унікальний для Івано-Франківська дитячий майданчик у ЖК Lystopad, який я впевнено можу назвати найкращим у місті».

Особливість дитячого майданчика у ЖК Lystopad у тому, що він мультифункціональний та розрахований на дітей різної вікової категорії. Тут передбачено: скеледром, тунель-лабіринт і навіть вуличний батут, який так полюбляють діти.

За словами Олега Лєпєніна, незабаром завершиться влаштування автентичного майданчика у ЖК Містечко Козацьке. І мешканці першого заселеного кварталу імені Петра Сагайдачного зможуть комфортно проводити час біля дому разом із дітлахами.

Усі комплектуючі дитячого майданчика у Містечку Козацькому вироблені з екологічних матеріалів, адже діткам має бути не лише весело у дворі, але й безпечно та здорово. А родзинкою місця дитячих розваг є корабель, який нагадує козацьку чайку: дітки зможуть уявити себе у ролі славетних гетьманів, які вирушають у далеке плавання.

Поверхня дитячого майданчика засипана шаром гальки, який дренує воду і не дає затримуватися вологості на основі дитячого майданчика. Фінішна поверхня території майданчика — якісний, чистий, просіяний кар‘єрний пісок, який забезпечує м‘яку поверхню навіть при ударах чи падінні і, що не менш важливо, не викликає алергічних реакцій у діток.

Проєкти дитячих майданчиків у житлових комплексах БК Вертикаль розробляють та реалізують з урахуванням сучасних та перевірених практик європейських країн.

БК Вертикаль — успішна будівельна компанія, яка вже понад 10 років створює комфортне житло комфорт-, бізнес- та еліткласу.

Для запису на огляд квартир пишіть БК Вертикаль:
https://www.fb.com/messages/

Назад до новин