БК Вертикаль та українська діаспора допомагають ЗСУ

28 березня військові у місті Дніпро та смт. Богородчани отримали допомогу від БК Вертикаль та української діаспори з Чикаго.

До спільної перемоги долучається багато людей не лише з України, а й з-за кордону.

Благодійну ініціативу «Україна — мій Дім» підтримав Олексій Гнатковський, заслужений артист України, волонтер.

«Наші дні насичені, адже роботи чимало і запитів про допомогу отримуємо багато, — розповідає Олексій. — В єдності українців — сила! І ми відчуваємо підтримку з усіх куточків світу: Литви, Іспанії, Польщі… Днями колектив українського танцювального ансамблю Hromovytsia із Чикаго долучився до нас».

«Громовиця» — відомий колектив із 40 танцівників, який вже понад 40 років популяризує у США українські народні танці. Зараз творча команда об‘єднує українців у США для допомоги українським військовим.

«Військове спорядження ми передали нашим захисникам на передовій та у тилу. Ми закупили бронежилети, тепловізори, квадрокоптери, броньовані каски, рації, одяг, взуття, берці, турнікети, рюкзаки, — розповідає Ірина Орловська, директор БК Вертикаль. — Будували, будуємо і будемо будувати нашу Україну, наш дім. В єдності — наша сила!»

Крім того, БК Вертикаль вже закупила 600 погонних метрів тканини для пошиття 140 комплектів форми військовим.

«Зараз завдання українців — єднатися, навіть якщо між нами тисячі кілометрів. Ми повинні об’єднатися та допомагати Збройним силам України, щоб разом перемогти у цій війні», — коментує директорка танцювального ансамблю «Громовиця» пані Роксана Пилипчак.

БК Вертикаль частково відновила будівельні роботи з 15 березня.

Клієнтів запрошують на консультацію менеджера у головному офісі з продажів на вул. Івасюка, 82, а також у відділі продажу HydroPark DeLuxe на вул. Мазепи, 142А.

Онлайн-консультації та запис на огляд квартир — за посиланням у соцмережах Facebook та Instagram.

Назад до новин