БК Вертикаль запрошує у команду

26.08.2021

У четвер, 26 серпня, в Івано-Франківську відбувся Ярмарок професій, який зібрав 20 місцевих компаній-роботодавців та близько сотні людей, які шукають роботу. Захід організувала Івано-Франківська обласна служба зайнятості.

Лідер на ринку нерухомості Івано-Франківська будівельна компанія Вертикаль долучилась до Ярмарку професій, пропонуючи роботу потенційним працівникам.

«БК Вертикаль пропонує офіційне працевлаштування, постійний розвиток та навчання персоналу і, що не менш важливо, — цінності, які об‘єднують навколо себе професіоналів будівельної галузі, — наголосив Олег Лєпєнін, засновник БК Вертикаль. — Найцінніще у БК Вертикаль — це люди, наша команда. Ми плануємо нові масштабні проєкти, тому зараз шукаємо у команду найсильніших. Слабші не витримують конкуренції і залишають нас. Чекаємо найкращих фахівців у команду Вертикаль».

БК Вертикаль більше 10 років реалізовує в Івано-Франківську якісні та амбітні проєкти у житловій нерухомості. Більше 2 000 Клієнтів стали власниками квартир у шести проєктах комфорт, бізнес та еліткласу.

Сьогодні БК Вертикаль — це близько 300 працівників та 15 окремих відділів — велика та дружня команда фахівців своєї справи.

«Ми запрошуємо професійних та відповідальних людей у нашу команду, щоб разом будувати Дім Вашої Гордості. Компанія відкрита до нових працівників, тому взяла участь у Ярмарку професій. Сьогодні кожен бажаючий може залишити заявку та отримати шанс працювати в найуспішнішій компанії на ринку нерухомості міста», — зазначила Віра Конобас, інспектор відділу кадрів БК Вертикаль.

Актуальні вакансії БК Вертикаль: муляр, бетоняр арматурник, стропальник, машиніст крана, електрик дільниці, електромонтажник, підсобний робітник, електрогазозварник.

Управлінські вакансії: начальник відділу постачання, інженер-конструктор рекрутер, інженер виробничо-технічного відділу, менеджер з продажу.

Приєднуйтеся до Сім‘ї Вертикаль:
/067/ 705-60-61

Назад до новин