Будуємо Дім Вашої Гордості!

18.08.2021

Добрий вечір, шановні Колеги/Клієнти/Співробітники/Партнери!

Звертаюся до вас з приводу «сенсаційної» публікації в деяких місцевих новинних порталах, яка викликала багато розмов та привернула увагу спільноти нашого міста.

Ця історія — не нова. Їй вже 12 років). І всі ці 12 років я живу з відчуттям несправедливості, якого у законному судовому порядку України хочу позбутися.

І лише у травні 2021 року з‘явилась можливість звернутися до Івано-Франківського Господарського суду, щоб у законний спосіб завершити справу з «борговими вимогами» до мене як до фізичної особи.

Підставою для заяви стала неможливість виконання мною судових рішень про стягнення з мене, як з поручителя, кредитної заборгованості товариства з обмеженою відповідальністю «Екстім» перед ПАТ «Укрсиббанк». До ТОВ «Екстім» я не маю жодного відношення з 22 грудня 2009 року.

Результатом здійснення судом провадження щодо мене як неплатоспроможності боржника-фізичної особи може бути:
⁃ затвердження судом плану реструктуризації
⁃ закриття провадження у справі про неплатоспроможність
⁃ визнання боржника неплатоспроможним і введення щодо нього процедури погашення.

Тому, зважаючи на відсутність в мене корпоративних прав БК Вертикаль та Першого Віконного Заводу, судове провадження у справі про неплатоспроможність боржника-фізичної особи Лєпєніна Олега, жодним чином не вплине на виконання мною обов‘язків директора цих двох успішних компаній — одних з лідерів нашого міста та області.

З огляду на відокремлений статус майна юридичної особи від майна її керівника, посадових осіб/працівників, результати здійснення судом провадження у справі про неплатоспроможність-фізичної особи Лєпєніна Олега жодним чином не вплинуть на майновий стан БК Вертикаль та Першого Віконного Заводу, їх господарську діяльність та виконання ними своїх зобов’язань перед клієнтами/співробітниками/партнерами. Ми й далі будуватимемо найякісніші будинки та виготовлятимемо найкращі вікна в місті та області.

Встановлені законом обмеження стосовно осіб, визнаних в судовому порядку неплатоспроможними, не передбачають будь-яких обмежень щодо зайняття ними керівних посад. Відтак, незалежно від результатів здійснення судом провадження у справі про неплатоспроможність Лєпєніна Олега, я й далі виконуватиму свої посадові обов’язки керівника цих двох компаній, як і робив це останні 12 років, роблю зараз, робитиму завтра.

За ці 12 років ми разом з вами стали безпосередніми творцями та свідками історії успіху БК Вертикаль і Першого Віконного Заводу, де поруч зі мною пліч-о-пліч працюють справжні Професіонали — Колеги, Співробітники, Робітники, з якими ми розподіляємо спільні людські цінності, які не ніколи не зрадили і в потрібний момент підставили свої надійні міцні плечі.

І цей успіх був би неможливий без вас — наших Клієнтів, Партнерів, Постачальників, Підрядників, які завжди довіряли, довіряють і довірятимуть нам. Чиї високі вимоги до нас і якості наших продуктів постійно розвивали нас і робили сильнішими. Можна переломити один палець, але ще ніколи — зібраний до купи кулак.

Запевняю вас, що і цього разу я вкотре засмучу своїх «доброзичливців» тим, що не піддамся на «дешеві» спроби маніпуляції громадською думкою і не дозволю зруйнувати міцний фундамент нашої перевіреної часом співпраці, на якій міцно та впевнено стоять одні з найкращих компаній Івано-Франківська: БК Вертикаль і Перший Віконний Завод.

Дякую Вам усім за підтримку
Олег Лєпєнін
Назад до новин