Бути провайдером якісних змін: засновник БК Вертикаль Олег Лєпєнін ділився досвідом на дискусійній панелі КБУ

05.08.2020

Засновник будівельної компанії Вертикаль Олег Лєпєнін ділився досвідом на ексклюзивній дискусійній панелі “ПОСТКАРАНТИННИЙ ДЕВЕЛОПМЕНТ: ЧОГО ОЧІКУВАТИ РИНКУ? PART 2: REGIONS”.

Зустріч відбулася 3 серпня у Києві з нагоди святкування 10-ліття Конфедерації будівельників України — найбільшого галузевого об‘єднання з представництвами в усіх регіонах України,  яке налічує понад 700 членів.

КБУ від початку свого існування системно відстоює інтереси галузі, сприяє її розвитку та бере участь у вдосконаленні нормативно-правової бази.

Серед запрошених спікерів на дискусійній панелі у Києві — Президент КБУ Лев Парцхаладзе, засновники компаній-лідерів будівельного бізнесу з різних міст, а також представники ЗМІ.

«Синергія та партнерство є ключовими у реформуванні та розвитку будівельної галузі. Власне, роль КБУ — це бути провайдером якісних змін. Компанія Вертикаль є одним з лідерів найбільш висококонкурентного ринку в Україні. У майбутньому очікуємо від ринку звикання населення до COVID, підвищення цін на житлову та комерційну нерухомість, інтенсифікацію комунікації з Клієнтами в онлайні та діджиталізацію бізнесу, а також зростання конкуренції та купівельної активності», — резюмував Олег Лєпєнін.

Засновник БК Вертикаль наголосив, що компанія має чимало переваг, які вперше запроваджує у Івано-Франківську: зокрема, концепцію закритого двору, вільного від автомобілів, підземних паркінгів, приквартирних ділянок, незадимлюваних сходових, покриття усієї території житлового комплексу WIFI-мережею, підвищений рівень комфорту в облаштуванні благоустрою, незалежно від класу житла.

«Вертикаль дуже відповідально ставиться до проєктування дитячих майданчиків у житлових комплексах, — підкреслив Олег Лєпєнін. — Ми використовуємо якісні, екологічні та безпечні матеріали та комплектуючі, а функціональність проєктів підкріплена сучасною практикою європейських країн. Яскравим прикладом цьому є унікальний для Івано-Франківська дитячий майданчик у ЖК Lystopad, який я впевнено можу назвати найкращим у місті. Незабаром відкриємо автентичний козацький майданчик у ЖК Містечко Козацьке».

Наприкінці Олег Лєпєнін зазначив, що БК Вертикаль активно працює над презентацією нового масштабного проєкту в Івано-Франківську. Тож незабаром у місті з‘явиться новий, висотний та прогресивний житловий комплекс.

Про БК Вертикаль

БК Вертикаль більше 10 років будує Дім Вашої Гордості у рідному Івано-Франківську. Понад 2 000 Клієнтів стали власниками квартир у 6 житлових комплексах міста:

Sonata — вул. Р. Левицького, 10

Lystopad — вул. Івасюка, 82

HydroPark DeLuxe — вул. Мазепи, 142А

Містечко Мануфактура — вул. Дудаєва, 31

Містечко Козацьке — вул. Довженка, 21А

Веселка Річкова — вул. Декабристів, 41

Назад до новин