Допомагаємо ЗСУ разом: БК Вертикаль ініціювала благодійну виставу з Олексієм Гнатковським

Будівельна компанія Вертикаль зібрала іванофранківців та гостей міста на виставі «Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever» у кінотеатрі «Люм‘єр».

У головній ролі — талановитий актор та Заслужений артист України Олексій Гнатковський.

Проведення івенту ініціювали для збору коштів, які спрямують на допомогу українським захисникам.

«Ми вирішили відновити регулярні покази відомої у світі вистави «Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever» з двох причин: по-перше, нам потрібна допомога для зібрання коштів військовим України, а по-друге — усім нам потрібна розрядка для нашого мозку, щоб ми адаптувалися, об‘єднувалися та правильно працювали для розвитку нашої економіки, нашої України. Тільки тоді ми переможемо!», — коментує Олексій Гнатковський.

«Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever» — найпопулярніше one-man show Бродвею, розповідає про відмінності між чоловічим та жіночим світами і є унікальним жанром моновистави, яку виконує лише один актор.

«Ми дякуємо усім, хто долучається до благодійної ініціативи «Україна — мій Дім». Сьогодні це — сотні людей у різних містах світу, які єднаються, щоб допомогти нашим захисникам, адже війна триває і воїни потребують підтримки щодня, — коментує Ірина Орловська, директор БК Вертикаль. — Пам‘ятаємо, що наш обово‘язок зараз — допомагати Збройним силам аж до перемоги України. Не втомлюємося, об‘єднуємося. Разом до перемоги!».

Нагадаємо, будівельна компанія Вертикаль — партнер показу в Івано-Франківську вистави «Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever» у Івано-Франківську.

Назад до новин