Дозвольте собі більше у HydroPark DeLuxe від будівельної компанії Вертикаль

Мешканцям елітного житлового комплексу HydroPark DeLuxe від БК Вертикаль презентували сервіс управлінської компанії.

Це пакет унікальних для Івано-Франківська послуг, якими вже користуються мешканці перших двох будинків житлового комплексу преміумкласу, розташованого на березі міського озера поруч із парком імені Тараса Шевченка.

Для зручності мешканців працює консьєрж-сервіс, аналогів якому немає у Івано-Франківську. Запросити у хол гостей, пригостити кавою, отримати кур‘єрську доставку — про це подбає консьєрж елітного житлового комплексу.

Серед інших послуг управлінської компанії ТОВ «УК Івано-Франківськ «Оселя» є:

⁃ цілодобовий відеонагляд

⁃ охорона території житлового комплексу

⁃ клінінг місць загального користування

⁃ догляд за територією елітного комплексу

У загальному користуванні для мешканців та гостей HydroPark Deluxe — затишний хол з кавомашиною на рецепції, кулер з водою у холі, free WIFI в приміщенні холу, санвузол з пеленальним столиком.

Також для комфорту мешканців та гостей обладнана lounge-зона, у якій є тенісний стіл, книжкова шафа з міні-бібліотекою, а також ігрова зона для діток. Тут також можна підзарядити свій гаджет — у загальному користуванні є павербенк.

           

Крім того, у HydroPark DeLuxe для зручності мешканців є інвентарна кімната, де можна залишити дитячий візочок, а також обладнана парковка для велосипедів тощо.

Навіть дощ за вікном — не проблема для мешканців елітного комплексу. Для зручності у загальному користуванні є зонтики.

До слова, нещодавно HydroPark DeLuxe став переможцем Всеукраїнської престижної премії IBUILD 2021 у номінації «Кращий регіональний комплекс преміум-класу».

Цікавлять квартири у HydroPark DeLuxe?

Переходьте за посиланням, щоб дізнатися більше:

https://taplink.cc/vertykal_ua

Назад до новин