HydroPark DeLuxe від БК Вертикаль — переможець Всеукраїнської престижної премії IBUILD 2021

Житловий комплекс від будівельної компанії Вертикаль здобув почесну нагороду ІХ Всеукраїнської будівельної премії IBUILD 2021. Проєкт з Івано-Франківська переміг у номінації «Кращий регіональний комплекс преміум-класу»!

Голосування у номінації «Вибір споживача» було відкрите — кожен охочий міг віддати свій голос за того чи іншого забудовника, якого вважають лідером в Україні за різними критеріям, а також обрати найкращий житловий комплекс.

«Для мене HydroPark DeLuxe — це житловий комплекс, подібних якому немає в Івано-Франківську, — розповідає Олександр, власник квартири у ЖК HydroPark DeLuxe. — Коли ми з дружиною обирали житло та побачили HydroPark DeLuxe, одразу зрозуміли — ми хочемо тут жити. Ми на 100 % задоволені своїм вибором».

Будівельна компанія Вертикаль будує в Івано-Франківську 5 житлових комплексів у трьох класах: комфорт, бізнес та преміум.

«Я можу з гордістю заявити, що ми змінили стандарти преміум-класу в Івано-Франківську, вивіши їх на новий рівень, якого раніше не було у регіоні. Ми продемонстрували той рівень, якого заслуговують Клієнти, обираючи найякісніше житло, відмінний сервіс та якість життя із відміткою «делюкс». Ми надали нового сенсу люксовому класу нерухомості, який навіть перевищує очікування Клієнта — і підтвердженням цьому є нагорода Всеукраїнської премії IBUILD 2021.  Наш проєкт змагався із житловими комплексами різних міст України та Клієнти зробили вибір та користь HydroPark DeLuxe, віддаючи за нас свої голоси.

Завдяки БК Вертикаль  у моєму рідному місті тепер є проєкти комфорт, бізнес та HydroPark DeLuxe класу. Дозвольте собі більше за преміум. Дозвольте собі HydroPark DeLuxe», — коментує засновник БК Вертикаль Олег Лєпєнін.

Урочисте нагородження переможців відбулося у Києві, де зібралися представники топових будівельних компаній з цілої України.

Назад до новин