БК Вертикаль увійшла до Ради директорів Конфедерації будівельників України

27.05.2021

У вівторок, 25 травня, у Києві відбулося засідання Ради директорів Конфедерації будівельників України. До участі долучилися народні депутати, представники профільного Міністерства та Комітету Верховної Ради України.

Голова Ради директорів КБУ Олександр Ротов представив нових членів конфедерації, серед яких і БК Вертикаль.

«Вітаємо вас у Конфедерації та бажаємо плідної праці в команді КБУ!», — зазначив Олександр Ротов.

«Івано-Франківськ тепер представлений у КБУ та Раді директорів КБУ. Ми горді, що саме БК Вертикаль обрали членом Ради, — коментує Олег Лєпєнін, засновник БК Вертикаль. — Україна потребує змін, які наблизять рівень життя до європейських країн. Спільно з КБУ ми будемо працювати для розвитку будівельної галузі та міста».

Більше про БК Вертикаль

️БК Вертикаль понад 10 років будує якісні та впізнавані проєкти у рідному Івано-Франківську. Це — масштабні об’єкти у класах від комфорт до еліт.

️Понад 2 000 Клієнтів стали щасливими власниками нерухомості у 6 житлових комплексах міста.

️ Компанія має статус надійного забудовника, який дотримується високих стандартів європейської якості та тенденцій у сфері архітектури, дизайну, а також комплесного підходу до задоволення потреб Клієнтів у комфорті.

ІБК Вертикаль має у своєму портфелі здані житлові комплекси:

️ Hydropark Deluxe

️ Lystopad 

️ Містечко Козацьке

️ Веселка Річкова

А також житлові комплекси, у яких активно ведеться будівництво:

️ Sonata

️ Містечко Мануфактура

Професійно та відповідально, якісно та надійно ІБК Вертикаль будує Дім з урахуванням побажань Клієнтів у комфортному житлі. Адже основна ціль кожного працівника компанії — будувати не просто нерухомість, а Дім Вашої Гордості.

Назад до новин