Ідеально рівна стяжка – у квартирах елітного HydroPark DeLuxe від БК Вертикаль

HydroPark DeLuxe – житловий комплекс преміумкласу від будівельної компанії Вертикаль — розташований на березі міського озера в Івано-Франківську та у 5 хвилинах від центральної частини міста.

В елітному житловому комплексі доступні квартири та пентхауси з наповненням – якісним базовим ремонтом, у який, зокрема, входить і якісна стяжка. Ми поділимося правилами, яких потрібно дотримуватися, щоб стяжка була справді з ідеальною поверхнею!

Більше про якісну стяжку розповідає у відео Ольга – менеджерка з продажу нерухомості БК Вертикаль, та  Роман Корчак – директор компанії Стяжка ІФ.

Стяжка ІФ – компанія, яка виконує стяжку сухим машинним методом, є надійним партнером БК Вертикаль.

“Ми відповідальні за якість стяжки у преміальних житлових комплексах Івано-Франківська – Lystopad та HydroPark DeLuxe. Тому якщо ви шукаєте справді якісне житло, раджу зупинитися саме на цих варіантах, – коментує Роман Корчак, директор Стяжка ІФ. – Наша компанія відповідає за якість стяжки у квартирах, тому ми гарантуємо, що базовий ремонт виконано якісно, а поверхня стяжки – ідеально рівна”.

Щодо етапності виконання робіт, спочатку укладається екструдований пінополістирол товщиною 5 см, після чого відбувається монтаж розводки сантехнічних труб та теплої підлоги і фінальний етап – влаштування напівсухої чистової стяжки товщиною 6 см.

А про правила ідеальної стяжки – дивіться у відео від БК Вертикаль.

Назад до новин