Є і будемо лідерами ринку. Будуємо дім вашої гордості

17.08.2021

Шановні Клієнти/Партнери/Колеги, інформація про ініціювання справи про неплатоспроможність фізичної особи Олега Лєпєніна — це офіційна інформація, яка була оприлюднена 27.07.2021 року Господарським судом Івано-Франківської області.

Вирішення цього питання не стосується діяльності успішних компаній Вертикаль та Перший Віконний Завод.

Компанії Вертикаль та Перший Віконний Завод є лідерами будівельного ринку міста та області, не мають жодного відношення до будівельних компаній «Екстім» та «Передмістя 2000».

Уся інформація є доступною на офіційних державних ресурсах. Просимо Вас з розумінням ставитися до «сенсаційних» публікацій місцевих інформаційних порталів).

ТОВ «ІБК «Вертикаль» — компанія працює на ринку більше 10 років і понад 2 000 клієнтів — власники квартир у житлових комплексах БК Вертикаль.

Здано в експлуатацію понад 120 000 метрів квадратних. В активному будівництві — 5 житлових комплексів комфорт-, бізнес- та еліткласу.

ТОВ «Перший Віконний Завод» — компанія працює на ринку більше 20 років і понад 10 000 клієнтів по Україні користуються якісними віконними та дверними конструкціями Івано-Франківського виробника.

Обидві компанії та усі співробітники продовжують працювати в звичному режимі, будуючи найякісніші будинки та виготовляючи найкращі вікна.

Назад до новин