Інтерв’ю із мешканцями: нова програма Вертикаль Vlog

12.10.2020

Будівельна компанія Вертикаль запустила нову програму Вертикаль Vlog, яка містить дві важливі складові: розповідь про життя сімей у вже зданих будинках та можливість для потенційних Клієнтів почути відгуки від мешканців. Таким чином ми намагаємося убезпечити вибір зацікавлених у купівлі житла клієнтів і в інтерактивній формі надати відповіді на питання, які часто цікавлять їх при купівлі квартири.

Зараз на ринку існує попит на вже готові квартири у зданих будинках або тих, що знаходяться на завершальній стадії будівництва. Цілком природним для покупців є занепокоєння щодо загрози  інвестувати у «довгобуд», тому перше, на що вони звертають увагу при виборі житла — це відгуки про забудовника від існуючих Клієнтів, далі — його надійність, фінансова стабільність і своєчасне виконання зобов’язань.

У портфелі проєктів БК Вертикаль — 16 зданих будинків у 4 житлових комплексах. Серію візитів до сусідів розпочали із ЖК Lystopad, здача першого будинку якого відбулася ще у 2016 році.

«Ми завжди підтримуємо дружні відносини з нашими Клієнтами та оперативно реагуємо на їхні звернення. Але отримані відгуки навіть перевершили наші очікування і ми насправді цим дуже пишаємося, адже кожен у команді вкладається на максимум у своїй роботі. Було дуже цікаво зустрітися із цими сім’ями через кілька років з моменту останньої консультації та дізнатися, що у них нового та як їм живеться у нашому житловому комплексі. Запитали ми також і про найважливіші критерії, за якими кожна сім’я обрала ЖК Lystopad», — ділиться комерційний директор компанії Вертикаль Олена Недельчак.

Ольвія та Андрій живуть на два міста: Львів та Івано-Франківськ, але останнє вважають найкращим для життя. Свій майбутній дім обрали лише після того, як детально вивчили всі важливі питання, що стосуються безпеки житлового комплексу.
Переглянути відео

Миколі та художниці Галині до вподоби те, що їхня квартира простора та світла. Також вони обоє у захваті від нічної підсвітки фасаду, яка завжди створює святковий настрій.
Переглянути відео

Михайлу та Наталії імпонували вдале місцерозташування, красивий краєвид та планування квартири, яке не потрібно переробляти.
Переглянути відео

Художники, фотомоделі, викладачі — хто тільки не став героями відео. На майбутніх мешканців чекає приємне та цікаве ком’юніті.

Де можна подивитися усі відео з інтерв’ю?

Ми створили окремий плейлист на YouTube. Щоб не пропустити нових відео, радимо підписатися на цей канал та увімкнути сповіщення. Також для зручності Клієнтів усі відео поширюються на сторінках компанії в Instagram та Facebook.

Назад до новин