Якісні та надійні енергозберігаючі вітражі — від наших партнерів Перший Віконний Завод

Вибір світлопрозорих конструкцій — це важливий процес під час будівництва майбутнього дому. Від якості вікон залежить комфорт проживання, затишок і тепло у квартирі та навіть настрій мешканців. Адже правильно підібрані вітражі, які забезпечують багато світла вдома, створюють і гармонійну атмосферу для доброго самопочуття.

У житловому комплексі Lystopad, що на вул. Незалежності, 231 в Івано-Франківську, БК Вертикаль встановлює надійні алюмінієві вітражі від наших партнерів — Першого Віконного Заводу.

«Як виробники вікон та дверей, ми ретельно стежимо за правильністю кожного виробничого етапу, приділяючи увагу найменшим дрібницям. Використовуємо лише якісні матеріали, а власне конструкторське бюро старанно дбає про технічну точність усіх креслень, — зазначає Юлія Багира, директорка Першого Віконного Заводу. — Алюмінієві вітражі від виробника Перший Віконний Завод — найкращий вибір для вашого будинку чи комерційного приміщення, адже вони виконані за індивідуальним замовленням згідно з вашими розмірами та дизайнерськими побажаннями. Понад 20 років досвіду в Івано-Франківську стимулюють компанію до постійного розвитку та вдосконалення».

Алюмінієві вітражі у ЖК Lystopad стійкі до тривалого використання, дуже функціональні та практичні. Великі панорамні вікна з енергозберігаючим склом — це щоденний комфорт вдома та можливість сповна насолоджуватися краєвидами на улюблене місто.

Назад до новин