Крива стяжка серце крає? Виграй НОВУ від Вертикалі!

Уперше в Івано-Франківську БК Вертикаль разом з партнером Стяжка ІФ подарують власнику квартири у новобудові якісну — ідеально рівну, шумоізолюючу та теплозберігаючу стяжку.

«БК Вертикаль — це якість номер 1. Наші партнери поділяють цей професійний підхід у роботі і ми забезпечуємо нашим клієнтам сучасне та якісне житло», — говорять у компанії Вертикаль.

«Неодноразово були звернення від клієнтів  про незадоволеність якістю виконання робіт з заливання стяжки у деяких новобудовах міста. Клієнти БК Вертикаль не знають цих проблем, адже ми забезпечуємо якість, технолонічність та надаємо 5-річну гарантію виконання робіт у квартирах від БК Вертикаль», — розповідає директор Стяжка ІФ Роман Корчак.

Право власності та ключі, ремонт — і ти вже за крок від переїзду у нову квартиру. І тут заходиш перевірити якість ремонту — і серце зупиняється… Крива неохайна стяжка, у квартирі безлад і повне розчарування в якості робіт…

Знайома ситуація? Вище носа!

Будівельна компанія Вертикаль спільно з партнером Стяжка ІФ пропонує рішення, аналогів якому немає.

«Крива стяжка серце крає? Виграй нову від ВЕРТИКАЛІ! Ми покажемо, що таке — ЯКІСТЬ № 1. Адже це — ВЕРТИКАЛЬ!», — додають у будівельній компанії.

ВСТИГНИ ПОДАТИ ЗАЯВКУ до 30 жовтня!

Переходь за посиланням, щоб взяти участь у розіграші стяжки!

Назад до новин