Купити нерухомість у Франківську: 7 секретів пошуку якісного житла

19.01.2020

Початок року зазвичай є сезоном з купівлі/продажу житла. Люди добре відпочили на зимових святах та готові до серйозного та важливого у житті кроку — вибору нової домівки.

Обрати нерухомість в Івано-Франківську не так вже й просто через велике різноманіття пропозицій. Виникає питання: як купити квартиру, щоб бути задоволеним вибором на всі 100%?

Сьогодні ми розповімо про важливі рекомендації та поради, які допоможуть обрати не просто квартиру, а комфортне житло для життя і відпочинку.

 

  1. Зручності біля дому.

Поруч житлового комплексу, у якому плануєте придбати квартиру, обов’язково має бути розвинена інфраструктура. Це — дуже важливий фактор при виборі нерухомості.

Дізнайтесь у будівельної компанії, чи є поряд школа, дитсадок, поліклініка, аптеки, магазини тощо. Також уточніть, чи будівельна компанія передбачає у комплексі комерційні приміщення і створює самодостатні житлові квартали.

 

  1. Двір для відпочинку

Найкраще, коли на одного жителя забезпечується 6 метрів території біля будинку. Зверніть увагу на прибудинкову територію, а також на те, що саме на ній планують спорудити. В ідеалі, щоб територія була закритою  і вільною від авто — це, до речі, особливість усіх житлових комплексів будівельної компанії Вертикаль.

Також дізнайтеся, чи буде у дворі дитячий та спортивний майданчики, лаунж-зони з лавочками для відпочинку, чи буде озеленення та вуличне освітлення.

 

  1. Наявність паркомісць.

В Україні рівень автомобілізації становить приблизно 232 машини на 1000 осіб. Часто у місті будують великі житлові комплекси без відповідної кількості місць для паркування. Тому краще обрати квартиру у будинку, де є підземний паркінг.

Зараз в Івано-Франківську такі паркінги будуть навіть у цегляних будинках — зокрема, у Містечку Козацькому. У таких комплексах власники авто зможуть придбати паркомісце і бути спокійними за власне авто у будь-яку пору року.

 

  1. Безпечність проживання.

Не менш важливо перед купівлею квартири перевірити, наскільки добре продуманим та безпечним є будинок для життя. Чи є пожежна сигналізація, система пожежогасіння, датчики задимлення.

У великих житлових комплексах повинен бути доступний заїзд швидкої допомоги або пожежників безпосередньо до будинку. А у під’їздах — незадимлювані сходові клітки, де мешканці зможуть дочекатися допомоги у разі пожежі. Всі ці деталі слід ретельно вивчити, адже дім має бути безпечним для його мешканців.

 

  1. Якість матеріалів будівництва.

Ваші безпека та комфорт напряму залежать і від цього фактору. Тому, купуючи житло, зверніть увагу на утеплення фасаду, системи кондиціонування, якість вікон, внутрішнє оздоблення тощо. Розпитайте у менеджера з продажу про технічні характеристики комплексу, який вас зацікавив.

 

  1. Рекреаційні зони поблизу.

Також зверніть увагу на локацію житлового комплексу: ідеальним буде розташування поблизу рекреаційних зон. Поцікавтеся, чи є поруч парки або сквери, річка або озеро. У сучасному ритмі міста важливо мати біля дому місце, де можна комфортно прогулятися або відпочити.

 

  1. Співвідношення ціна-якість.

Обирайте надійну будівельну компанію, у якій ціна відповідає якості. Якщо хочете придбати житло, яким будете пишатися, краще відмовитися від найдешевших на ринку варіантів сумнівної якості. Краще обрати дорожче житло на розтермінування, ніж дешевше за 100% оплатою. Адже у квартирі ви будете проводити багато часу і дім має бути місцем, у яке хочеться повертатися.

Головне правило при виборі нерухомості в Івано-Франківську — щоб перебування у житлі було комфортним саме для вас. Тому, в першу чергу, керуйтесь власними вподобаннями і потребами, а не рекомендаціями рідних чи знайомих.

Назад до новин