Квартири онлайн: чи варто купувати в умовах карантину?

24.03.2020

Зараз багато хто задається питанням чи варто інвестувати у нерухомість в умовах кризи. Запровадження карантину не привід відмовлятися від запланованих покупок. Особливо, якщо це омріяне житло. Але потрібно знати деякі нюанси, на які варто звернути увагу, щоб купівля квартири не стала проблемою і приносила лише приємні емоції.

Деякі будівельні компанії Івано-Франківська перейшли в режим обмеженої роботи, однак надають усі послуги у форматі онлайн.

Менеджери з продажу проводять відеоогляд квартир за допомогою месенджерів та надають консультації дистанційно: через інтернет та у телефонному режимі. Фактично для клієнта нічого не змінилося: обирайте забудовника, житловий комплекс на свій смак і купуйте квартиру.

Розповімо детальніше про моменти, на які варто звернути увагу при купівлі квартири в умовах карантину.

Зекономити на курсі валют. Якщо ви планували найближчим часом придбати нерухомість, то перше, на що варто звернути увагу, це курс долара. Якщо у вас є відкладення саме у валюті, то це хороший момент, щоб добре зекономити на купівлі квартири. Адже ви можете вигідно обміняти гроші за оптимальним для вас курсом.

Ціни від забудовника. Зараз курс валют стрімко пішов угору, а забудовники ще не встигли підняти ціни на нерухомість у своїх комплексах. Зазвичай будівельні компанії реагують на курс долара і це логічно. Деякі франківські забудовники вже оголосили дату підвищення вартості квартир, щоб клієнти встигли придбати житло за лояльною ціною. Тому клієнту варто приймати рішення про купівлю оперативно.

Розтермінування чи повна оплата. Якщо у вас на руках є повна сума для оплати квартири і більше заощаджень немає взагалі, то однозначно краще обрати варіант розтермінування. Франківські забудовники переважно пропонують клієнтам оплату частинами на термін до 3 років. Вигідною зараз є, до прикладу, пропозиція від БК Вертикаль — розтермінування аж до 4 років на квартири у ЖК Sonata у гривні без прив’язки до валюти.
У ситуації, що склалася зараз в Україні та світі, розтермінування — оптимальний варіант. Все таки інвестувати, але при цьому не залишитись без грошей у гаманці. Тим більше, що забудовники пропонують різноманітні акції та пропозиції для своїх клієнтів.

Страх знецінення. Ніхто не знає, як коронавірус вплине на міжнародну економіку та ситуацію в кожній країні. Але чекати того, що після карантину квартира у новобудові Івано-Франківська буде коштувати 5 тисяч доларів, точно не варто. Люди завжди мають десь жити, і завжди прагнуть комфортніших умов, тому ціни на квартири не можуть раптово різко впасти. І відмовлятися від інвестицій та боятися знецінення ринку нерухомості немає причин.

Інвестувати або заморозити гроші. Криза кризою, але будь-яке капіталовкладення завжди краще за гроші під подушкою. Тому якщо ви все таки планували придбання житла, то зараз вдалий момент для інвестицій.

Назад до новин