Працюємо на перемогу разом! Метінвест-СМЦ спільно з БК Вертикаль продовжують співпрацю та підтримують українську економіку!

БК Вертикаль співпрацює з Метінвест-СМЦ вже не перший рік, використовуючи у будівництві житлових комплексів в Івано-Франківську якісні металоконструкції від компанії.

Метінвест-СМЦ успішно працює на ринку металопрокату з 2003 року. За цей час компанія зарекомендувала себе як фахівця у галузі.

«Металеву продукцію Метівест-СМЦ ми використовуємо у житлових комплексах HydroPark DeLuxe, Sonata, Lystopad, Містечко Мануфактура та Містечко Козацьке. Це найякісніший метал від нашого партнера, якому ми довіряємо. Якість у будівництві для БК Вертикаль — це незмінний пріоритет, тому ми обираємо для співпраці найкращі компанії, які гарантують високу якість», — коментує Ірина Орловська, директорка БК Вертикаль.

Метінвест-СМЦ першими в Україні почали системно імпортувати сталь для бронепластин, з яких згодом виготовляють бронежилети для наших захисників.

«Дякуємо Метінвест-СМЦ за надійне партнерство та допомогу ЗСУ. Працюємо, об’єднуємось та спільними зусиллями допомагаємо українським захисникам. Переможемо разом!», — додає директорка БК Вертикаль Ірина Орловська.

Про БК Вертикаль: Будівельна компанія Вертикаль — лідер у будівництві нерухомості преміум-класу в Івано-Франківську, член Ради директорів Конфедерації будівельників України.

За 14 років на ринку Івано-Франківська Вертикаль здобула статус надійної та успішної компанії, яка:

⭐створила 6 якісних та амбітних проєктів у житловій нерухомості

⭐ має понад 3 000 Клієнтів-власників квартир

⭐ здала вже понад 120 000 метрів квадратних

Детальніше про нашу співпрацю можна почитати за посиланням: http://metinvest-smc.com/ua/news/buduemo-z-vertukal/?utm_source=facebook&utm_medium=organic&utm_campaign=vertical_smc&utm_content=news

Назад до новин