Правила якісної стяжки на терасі вашої квартири від БК Вертикаль (ВІДЕО)

Компанія Стяжка ІФ не просто заливає якісну стяжку, а досягає більшого — задоволених клієнтів! Саме тому будівельна компанія Вертикаль не перший рік співпрацює із компанією Стяжка ІФ, яка гарантує відмінну якість стяжки у квартирах.

Великою популярністю в Івано-Франківську користуються квартири з власними терасами, тому у новому відео ми пропонуємо дізнатися, як правильно укладати стяжку саме на таких поверхнях.

Допоможуть розібратися у цьому питанні менеджерка БК Вертикаль Оля та директор компанії Стяжка ІФ Роман.

«Для того, щоб на вашій терасі або на даху не відбувалось скупчення води і була відповідна основа для подальших робіт, необхідно укласти стяжку зі спеціальною розуклонкою. У такому випадку ідеально підійде напівсуха стяжка, адже вона має багато переваг. Компанія Стяжка ІФ упродовж 8 років виконує укладання напівсухої стяжки, тому ми точно знаємо усі секрети технологій для проєктів будь-якої складності: на відкритій терасі, на експлуатованому даху та навіть на висоті 16 поверху», — коментує Роман Корчак, директор компанії Стяжка ІФ.

Для квартири з відкритою терасою ідеально підійде напівсуха стяжка, яка має цілий ряд переваг. Зокрема:

— Швидке укладання та висихання стяжки: вже через 12 годин по стяжці можна ходити, а через 36 годин продовжувати ремонтні роботи

— Основа не створю зайвого пилу та забруднює інші поверхні, що дозволяє продовжити ремонт у чистоті

— Стяжка витримує навантаження 1200 кг на м2, тому на терасі вашої квартири можна обладнати навіть джакузі

— Напівсухий метод укладання стяжки дозволяє зробити правильну розуклонку, це направить потік води у злив та не дасть дощовим водам скупчуватись на терасі

Більше інформації — у відео! Якщо шукаєте нерухомість в Івано-Франківську, обирайте квартиру від БК Вертикаль. Якщо шукаєте компанію для укладання ідеальної стяжки — звертайтеся у Стяжка ІФ!

Назад до новин