У Франківську анонсують URBN — спільний проєкт франківських та львівських інвесторів

Будівельна компанія Вертикаль готує до старту новий житловий комплекс в Івано-Франківську — URBN (урбан). Протест чи виклик одноманітності? Унікальний для Івано-Франківська проєкт бізнес-класу — яскравий та продуманий.

Проєкт з залученням провідних фахівців архітектури і дизайну України обіцяє бути перспективним для розвитку міста. URBN — про активних свідомих людей, що творять місто, про нерухомість для життя, простір для роботи і відпочинку, широкий вибір класних планувань та варіантів для цікавого дозвілля. Тут ви не знайдете типові планування та комори, звичні генплани та одноманітний благоустрій дворів. Все в URBN — для сучасного та вимогливого містянина, який любить своє місто і готовий діяти, щоб місто ставало ще кращим.

URBN об’єднав інвесторів зі Львова та Івано-Франківська, щоб запропонувати клієнту новий продукт — про життя і для життя.

Нагадаємо, новим підходом у діяльності БК Вертикаль є напрям залучення інвестицій у проєкти. Йдеться про політику залучення великого інвестора і середніх оптових інвесторів не лише з Івано-Франківська, а й з інших міст України.

«Ми вже маємо успішні інвестиційні угоди щодо залучення інвестицій. Гроші — це інвестиції, тому ми практикуємо проектне фінансування, у якому кожен проєкт матиме свою дохідність, своє технічне наповнення та своїх інвесторів, — зазначає директорка БК Ірина Орловська. — Раніше політикою компанії Вертикаль була позиція фінансування будівництва без залучення інвестиційних ресурсів великих/середніх інвесторів. Зараз на ринку є інвестори, котрі бажають вкласти кошти у якісну нерухомість і згодом вигідно її реалізувати на високому ступені готовності, тому ми у компанії розробили вигідні умови співпраці з такими клієнтами. Це нове взаємовигідне партнерство, у якому досягаються спільні цілі — висока будівельна готовність якісних об’єктів та гарантована дохідність інвестицій. Це своєрідний перехідний етап для клієнтів між позиціями «ми не готові вкладати кошти у котлован» та «100 % оплата — це дорого».

Готуючи новий проєкт URBN до старту, компанія прийняла рішення вкладати кошти не у рекламу, а в будівництво. Тому клієнти не побачать стандартних рекламних пропозицій про найнижчу ціну на старті продажу і великі знижки на перші квартири.

«Незважаючи на труднощі для бізнесу в умовах війни, ми приймаємо передові рішення, в першу чергу, на користь клієнта. Зокрема, зараз Вертикаль не продає нерухомість на етапі котловану чи фундаменту і пропонує лише житло з високим ступенем готовності. Тобто продаємо лише ті квартири, у яких готовність мінімум 30 %. Ми гарантуємо клієнтам якість будівництва, впевнені у мирному майбутньому України та акцентуємо на тому, що будемо будувати значно швидше, зберігаючи якість. Так само і новий для Івано-Франківська житловий комплекс URBN будемо продавати на будівельній готовності від 30%», — додає Ірина Орловська.

Таке рішення прийняли через низку причин. По-перше, у контексті ризиків та страхів, пов’язаних з російсько-українською війною, серед покупців існує побоювання щодо вкладення коштів на етапі фундаменту. Ризики пов’язують і з коливаннями курсу валют, страхом клієнтів, що об’єкт може бути недобудованим або не зданим вчасно. Друге — динаміка продажів 2022-2023 років у час воєнного стану підтверджує, що клієнт готовий купувати в Івано-Франківську нерухомість високої готовності. Це підтверджують і статистичні дані аналізу продажів житлової нерухомості в Україні від найпопулярнішого порталу нерухомості LUN.

Третя причина прийняття рішень щодо зміни формату роботи — неготовність компанії інвестувати кошти клієнтів, коли немає чіткого розуміння щодо тенденції цін на будівельні матеріали, а в умовах війни ці цифри складно точно спрогнозувати.

Олексій Шимохін, Київ

генеральний проектувальник ТОВ «Прем’єр-Проект»:

«Створюючи URBN, ми заклали фундамент сучасного архітектурно-художнього формування простору для комфортного життя. Органічні кольори у поєднанні з екологічними матеріалами є головною тезою що розчиняється у довкіллі, акцентуючи увагу на людях як невід’ємній частині живого і яскравого ком’юніті, створюючи унікальну атмосферу навкруги.

Житловий комплекс сповнений енергією природи а серцем простору виступає двір з унікальним ландшафтом, у центрі якого ми розмістили гігантське красиве дерево, яке притягує та об’єднує мешканців і його гостей.

URBN — це середовище яке надихає турбуватися і цінувати довкілля у якому ми живемо».

За дизайн інтер’єрів загального користування URBN відповідає відомий архітектор та дизайнер зі Львова Марко Савицький, засновник архітектурного бюро SavytskyyDesign. Він має досвід роботи з відомими компаніями України та різних країн світу, реалізовуючи креативні ідеї з авторським впізнаваним стилем.


Марко Савицький, Львів

дизайнер вхідних груп URBN

«Беручись за новий проєкт, мені важливо проникнутися його ідеєю та розуміти, що замовник розділяє наші цінності людиноорієнтованої архітектури та дизайну. Адже рух в спільному напрямку — це показник успішної співпраці.

Розробляючи дизайн-концепт вхідної групи шостої секції ЖК HydroPark DeLuxe, ми спільно створили максимально якісний продукт. ЖК HydroPark DeLuxe — це елітна нерухомість із своїм особливим стилем, який нашій команді вдалось вигідно підкреслити за допомогою дизайну.

Зараз ми працюємо над створенням дизайнерських рішень ще одного проєкту БК Вертикаль — URBN. Як на мене, це не просто житловий комплекс, а нова культура та підхід до життя, роботи та відпочинку. І я радий, що на українському ринку народжуються такі надійні, сучасні та самобутні об’єкти».

Якщо в тенденціях останніх років популярністю серед забудовників користувалися закриті двори, то URBN змінює шаблони та розширює застарілі рамки: двори будуть не просто відкритими, а стануть осередком життя мікрорайону. Згідно з проєктом, передбачено понад 50 метрів вільної площі у дворі, яка буде доповнена авторським ландшафтним дизайном. Серцем двору стане величезне дерево, яке підкреслюватиме цінність природи у житті мешканців та прихильність до бережного ставлення до довкілля.

На території житлового комплексу буде створена власна інфраструктура з магазинами, коворкінгом, кафе, супермаркетом, фітнес-клубом, дитячими майданчиками — словом, зонами як для сімейного відпочинку, так і для дозвілля незалежних single мешканців.

Також відчутно іншими будуть планування URBN: автори обіцяють, що вибір квартир буде цікавим для клієнта, планування нетиповими, а реалізація житлової площі буде якісно кращою, ніж типові планування у житлових комплексах Івано-Франківська, Львова та Києва. Команда добре попрацювала над плануваннями проєкту і запевняє, що клієнти будуть приємно здивовані новими, справді функціональними та практичними рішеннями.

Хто вони — люди URBN?

У БК Вертикаль акцентують, що новий житловий комплекс — для людей, які роблять місто кращим, об’єднуються, щоб працювати разом з метою будувати місто, комфортне для життя.

Вартість квартир URBN стартуватиме від 700 $ / м². Нова цінова політика — жодних знижок.

«Ми калькулюємо вартість будівельних матеріалів, вкладаємо кошти у якість будівництва, унікальний та стильний дизайн, залучаємо провідних фахівців України, щоб створити новий живий квартал, який навіть не потребуватиме реклами. Ми розуміємо вартість метра квадратного, тому в URBN не буде жодних знижок, акцій, «поторгуємось», не буде розтермінування з першим внеском 0 %. Ми будуємо нерухомість нового часу, яка має цінність. URBN — це live простір для життя, продажі якого з нетерпінням чекатимуть франківці. Адже це — особливий проєкт, у центрі якого — люди», — резюмує директорка БК Вертикаль Ірина Орловська.

URBN — це новий продукт, який уособлює сучасні вимоги часу, трансформацію стандартного житлового комплексу у новий формат живого простору для людей і про людей.

URBN

do changes,

live better

Назад до новин