У Франківську будують маленьку Скандинавію — Містечко Мануфактура

21.07.2020

Архітектура у скандинавському стилі популярна у багатьох країнах Європи. Причини такої затребуваності у ряді переваг: гармонійне поєднання естетичності і функціональності; якість і довговічність будівель, натуральність та екологічність матеріалів, незмінна актуальність стилю.

Скандинавія — це велична краса північної природи, кришталево чисті озера, кам’янисті схили та вічнозелені ліси. Архітектура у скандинавському стилі позбавлена зайвого пафосу, стримана та лаконічна, але водночас елегантна і затишна.

В Івано-Франківську зараз будується проєкт саме у такому стилі — Містечко Мануфактура. Комплекс будівельної компанії Вертикаль розташований на вулиці Дудаєва. Він включатиме два 11-поверхові будинки та один 10-поверховий.

Поруч є ресторани, супермаркет Велмарт, Нова Пошта, заправка для електрокарів і звичайна АЗС. Також локація зручна для батьків — поруч є дитячі садочки та навчальні заклади. А на авто до центру Івано-Франківська всього 5 хвилин.

Концепція Містечка Мануфактури буде дотримана у найменших деталях — від оздоблення фасадів до стилізації внутрішнього двору. Ігровий майданчик для дітей, витриманий у дусі архітектури Данії, зелені насадження, невеличка штучна водойма, лаунж-зони для відпочинку у літній період — невід’ємні складові комфортного відпочинку біля дому на свіжому повітрі.

Комфортне рішення для власників авто — гаражі, вбудовані у нульовий поверх кожного будинку. Це звільнить двір від припаркованих машин.

Невід’ємна частина скандинавського будинку — ґанок. Це можливість збільшити корисну площу, якою завбачливі скандинави завжди користуються. Тому часто свої будівельні проєкти вони доповнюють терасами. У Містечку Мануфактура витримано і цю деталь, характерну для скандинавського стилю: у комплексі є квартири з власним подвір’ям, де можна проводити вільний час.

Земельні ділянки є повноцінною зоною відпочинку, на якій можна релаксувати у будь-яку пору року. Тут жителі Містечка зможуть облаштувати зону барбекю для відпочинку з друзями або поставити дитячий басейн і лежаки для засмагання влітку.

Цікавитесь купівлею житла у Містечку Мануфактура?

Записуйтеся на огляд квартир:

/050/ 313-07-10

/067/ 313-07-10

 

 

 

Назад до новин