Видові квартири: 5 переваг верхніх поверхів

07.10.2020

Останнім часом в Івано-Франківську користуються шаленим попитом видові квартири — на верхніх поверхах сучасних комплексів. Часто вартість таких квартир на ринку нерухомості є вищою і на це є ряд причин.

Сьогодні ми з’ясуємо, у чому ж переваги життя “на висоті” та чому люди готові платити більше за житло на верхніх поверхах.

 

Престижність локації

Квартири з гарною панорамою здебільшого будують у історичних частинах міста або біля рекреаційних зон. Видові квартири часто купують, щоб підкреслити свій статус, адже мати житло у найкращій локації міста — це дуже престижно.

Запросити друзів або бізнес-партнерів на вечерю у дім, яким пишаєшся, — одна з причин, чому варто придбати видову квартиру. Адже краєвиди біля озера або із видом на місто не залишать байдужим нікого.

“Видові квартири — це, беззаперечно, престижно. По-перше, ви не чуєте міський галас, це про спокій і єднання з природою, — коментує Олена Недельчак, комерційна директорка БК Вертикаль. — По-друге, — ви однозначно здивуєте родичів та друзів, адже не так багато житла є в Івано-Франківську з видом на річку, гори чи міське озеро. Тож ваше близьке оточення точно буде в захопленні!”.

 

Місто, як на долоні

Часто забудовники пояснюють вартість квартир на останніх поверхах красивими краєвидами. Це вагомий аргумент на користь такого житла. Особливо, якщо є великі панорамні вікна — це надає особливої родзинки помешканню. 

Краєвиди  у видових квартирах — це особлива розкіш, адже мешканці бачать місто з висоти пташиного польоту. Ранковий спокійний Івано-Франківськ, романтичний вечірній або нічний із сотнями вогників від ліхтарів, машин та будівель. Такі квартири дозволяють бачити місто різним щодня.

 

Квартири з терасами

Власна тераса у квартирі — це комфорт, як  у приватному будинку. Адже вранці можна попити ароматної кави на свіжому повітрі, милуючись красою міста. Зустрічати на терасі світанки та заходи сонця. Влітку можна засмагати на лежаках, влаштовувати романтичні вечері.

Квартира з терасами дає безліч можливостей для цікавого дозвілля, а відпочинок у такому помешканні особливо комфортний.

“Найчастіше видові квартири обирають у комплексах HydroPark DeLuxe та Lystopad, — додає Олена Недельчак, комерційна директорка БК Вертикаль. — Адже в HydroPark DeLuxe з верхніх поверхів відкривається чудовий краєвид на міське озеро та парк Шевченка, де на власній терасі можна спостерігати захід сонця і проводити вечори, а у комплексі Lystopad — зустрічати сонце з горням запашної кави та бачити річку та гори Карпати!”.

 

Експлуатовані дахи

Власний вихід на дах із квартири — це найелітніший варіант видових квартир. Що може бути краще, ніж власний експлуатований дах?
Тут можна облаштувати лаунж зону для відпочинку, джакузі або навіть басейн.

Унікальну для Івано-Франківська пропозицію — квартири з експлуатованим дахом — пропонує БК Вертикаль у елітному комплексі HydroPark DeLuxe. Тому якщо ви мріяли про дім із власним зоряним небом — час записатися на огляд квартир: /050/ 240-10-67, /068/ 240-10-67.

 

Вигідна інвестиція

Вагома перевага видових квартир — це ліквідність. На таку нерухомість завжди є попит. Придбати житло для здачі в оренду або подобово — ідеальний варіант для безпрограшної інвестиції, якщо ви обираєте верхні поверхи із красивими панорамами.

Назад до новин