Містечко Козацьке — №1 серед новобудов Івано-Франківська у 2020

20.01.2021

Вже третій рік поспіль ЖК Містечко Козацьке очолює рейтинг популярності новобудов Івано-Франківська від сайту zabudovnyk.com.ua

Масштабний проєкт від будівельної компанії Вертикаль складається з 21 будинку, які утворюють 5 кварталів з високорозвиненою інфраструктурою та концепцією затишного приватного містечка у місті.

На порталі проаналізували, які житлові комплекси міста були найпопулярніші серед користувачів сайту упродовж року. Рейтинг формується автоматично на основі кількості переглядів та переходів відвідувачів порталу. Популярність комплексу визначається як сума кількості цих показників.

Популярність Містечка Козацького пояснюється тим, що тут є усе для комфортного життя: підземний паркінг, власний дитячий садочок, ландшафтний дизайн та вуличне освітлення, безпечні дитячі майданчики, а також повністю закриті від транспорту та небажаних гостей внутрішні двори. На перших поверхах будинків буде зосереджений різноманітний бізнес — від кав’ярень до медичних клінік та спортклубів, поблизу є торгові центри. Неподалік парк Шевченка та міське озеро.

До речі, Містечко Козацьке є першим житловим комплексом в Івано-Франківську, в якому почали будувати квартири із земельними ділянками.

Будівництво комплексу є сучасним та якісним і при цьому ціна на житло є середньою на ринку. Добре продумана концепція, підземний паркінг, затишні двори, красиво оздоблені під’їзди та зручне планування квартир роблять вибір на користь Містечка Козацького очевидним.

Ми щиро дякуємо за нагороду порталу zabudovnyk.com.ua, а Клієнтам — за довіру. Ми горді, що популярність Містечка Козацького вже третій рік поспіль незмінно висока. Це мотивує компанію вдосконалюватися щодня, адже мета нашої роботи — задоволені та щасливі покупці.

Для запису на огляд квартир телефонуйте:

/050/ 240-10-67
/068/ 240-10-67

Назад до новин